להזמנות
03-5442420

משלוח פרחים לפסח

טוליפ פרחים טריים במיוחד לפסח!

מה מסמל יותר את חג הפסח מאשר הפריחה הססגונית הריחנית והמרהיבה?

חג הפסח הוא חג החירות היהודי, החג בו אנחנו חוגגים את יציאת מצרים. התורה קבעה את החג דווקא בחג האביב, לכן כל שנה שלישית הינה מעוברת על מנת לוודא שלוח השנה תואם לעונת השנה על פי השמש וחג הפסח תמיד יצא באביב.

האביב כאן? זה הזמן להראות ליקרים לנו את אהבתנו והערכתנו עם משלוח פרחים בפסח, היקרים לנו ירגישו שהם חשובים לנו, עם זרי פרחים רעננים, טריים וריחניים במיוחד.

אצלנו בטוליפ לקוחותינו זוכים לקבל שירותי משלוח פרחים בפסח ברמה הגבוהה ביותר, שירותי הסידור שלנו והינם קפדניים ומחמירים במיוחד. אנו מוודאים שכל פרח ופרח, כל זר וכל איגוד נאגד ונשזר בקפידה משמעותית.

זרי פרחים לפסח

משלוח פרחים לפסח

משלוח זרי פרחים לפסח

צוות מעצבי פרחים ואורזים מיומן

מלאכת סידור הפרחים ואיגודם נראית לעיתים כמלאכה פשוטה, אך סידור הפרחים הינה מלאכה הדורשת ידע רב. כיצד יש לבחור את הפרחים הצמודים זה לזה, אלו צבעים הולכים אחד עם השני, האם יש פרחים שסידורם בצמוד יכול להזיק להם או אולי לסייע להם לשמור עליהם לטווח ארוך.

בחרו צבע

יש לכם רצון לבחור צבע ספציפי? נשמח להתאים לכם סידור פרחים תואם לצבע הדומיננטי שתבחרו.

גם הפתעות!

רוצים לתת ליקרים לכם יותר מפרחים? אצלנו בטוליפ תוכלו לפנק אותם עם זרי שוקולד או זרי בלונים. תוכלו בנוסף גם לרכוש לא רק זרי הפרחים אלא גם עציצים מרשימים.

איכות גבוהה

אנו מתחייבים לספק לכם את המוצרים שתזמינו ברמה הגבוהה ביותר שיש. אנו שמחים מאוד מהחיוך על פני הלקוח המקבל והלקוח השולח כאשר הוא רואה את מה ששלח ליקיריו. השמחה שלכם, ההנאה שלכם מהשירות שלנו זה המנוע מספר אחד לצמיחה שלנו, בזכות הלקוחות המרוצים שלנו, אנחנו ממשיכים לגדול ולהצליח ולהמשיך להעניק ללקוחות את הטוב ביותר.

חג הפסח הוא חג הפרחים, חג הפריחה, האביב והשמחה לטבע. בואו לחגוג איתנו את חג האביב, להתרענן עם זרי פרחים יפים ומרשימים. התקשרו עוד היום עבור משלוח פרחים בפסח ונשמח לעמוד לשירותכם!

טואול - אתרים באינטרנט