פרחים לוולנטיין

את האהבה שלכם אתם חוגגים בכל יום בשנה, אך ישנם ימים מיוחדים בשנה בהם כיף להתעורר בחיוך בידיעה שמצאתם את החצי השני, בניתם מערכת יחסים אוהבת וגם השנה, אתם חולקים את חג האהבה עם מישהו שאתם אוהבים. אם אתם אוהבים ונאהבים יש לכם סיבה טובה לשמוח וסיבה טובה עוד יותר לשמח וכאן תוכלו למצוא את הדרך לשמח את בן או בת הזוג בחג האהבה ולומר "אני אוהב/ת אותך" בלי מילים.

למה דווקא משלוחי פרחים לוולנטיין?

אין ספק כי מדובר במחווה הכי קלאסית, אך גם מדובר במחווה של אהבה נטו, פרחים משמשים להעברת מסרים של אהבה מזה מאות שנים. מיליוני גברים כבר שלחו לפנייך זרי פרחים ביום האהבה, מיליוני גברים אינם טועים, פרחים לוולנטיין הם הדרך הנכונה לברך אותה בחג האהבה. עם משלוחי פרחים לוולנטיין אתה לא יכול לטעות.

אלו פרחים כדאי לבחור?

אם אתה יודע מהו הפרח האהוב עליה בחר בו, במידה ולא, זר פרחים של שושנים אדומות יהיה רומנטי, מרגש ומלא אהבה. זר שושנים אדומות הוא הבחירה היוקרתית והקלאסית לחג האהבה בכל רחבי העולם. אנחנו בצוות טוליפ פרחים מציעים מבחר זרים לחג האהבה, תוכלו לבחור בין זרי שושנים, זרים של פרחי בר, זרים של שוקולדים, זרי בלונים ושאר פרחים ועציצים.  

פרחים לולנטיין
הזמנת פרחים לולנטיין

איך לטפל נכון בפרחים?

בעזרת הטיפים הבאים תצליחו לטפל נכון בזר הפרחים שלכם ולהבטיח עמידות מקסימלית. השלב הראשון לטיפול נכון בזר פרחים הוא הקפדה על ניקיון, חשוב לנקות היטב את האגרטל משאריות של לכלוך או מים עכורים. בחירה באגרטל זכוכית שקף תאפשר לכם לעקוב אחר ניקיון המים. את האגרטל כדאי למלא במים פושרים עם כפית סוכר ושלוש טיפות של אקונומיקה, הסוכר יהיה מקור מזון בעבור הפרחים והאקונומיקה תצמצם התפתחות של חיידקים וגורמים מזהמים במים.

את זר הפרחים תסדרו באגרטל תוך הסרת כל העלים בתחתית הגבעול בעזרת סכין חדה ונקייה. הקפידו שלא למעוך את הגבעולים (לא כדאי להשתמש במספריים), החיתוך הנכון יהיה חיתוך אלכסוני המאפשר קלטה מקסימלית של מים. נסו לחתוך את הגבעולים בכיור למניעת כניסה של בועות אוויר אל הגבעולים.

 

logo בניית אתרים