להזמנות
03-5442420

משלוח פרחים ליום המשפחה

את יום המשפחה אנחנו חוגגים בתאריך העברי ל' בשבט, משמעות הדבר בעבור אלו העוקבים אחר לוח השנה הלועזי היא תאריך שונה בכל שנה בעבור יום המשפחה. התאריך בו מציינים את יום המשפחה הוא תאריך פטירתה של הנרייטה סולד, בעבר היה יום המשפחה יום האם בלבד, בשנים האחרונות הפך יום האם ליום המשפחה.

המתנה המושלמת לכל משפחה

אם יש לכם ילדים בגן או בבית הספר אתם בוודאי יודעים כי יום המשפחה מתקרב, תתבקשו בוודאי להשתתף בפעילות כלשהי או לשלוח עם הילד תמונה משפחתית. הורים לילדים גדולים או אלו שעדיין אינם הורים יוכלו בקלות לשכוח את יום המשפחה, איך לא שוכחים? המשפחה שלכם ממלאת תפקיד חשוב, בני המשפחה הם אלו שאוהבים אותנו, תומכים, מעודדים ועוזרים במהלך השנה כולה, הרבה מאוד פעמים אנחנו שוכחים לומר תודה. לכן, חשוב יהיה לזכור את יום המשפחה.

השנה הגיע הזמן להוקיר את בני המשפחה שאנחנו כל כך אוהבים, לחגוג יחד עמם את היום המיוחד הזה עם משלוח פרחים ליום המשפחה שלכם. אם אתם נוהגים לציין את יום המשפחה מצופה מכם משלוח פרחים ואצלנו באתר טוליפ פרחים תוכלו למצוא זרי פרחים מתאימים ומרשימים. אם במשפחה שלכם לא חוגגים את יום המשפחה זה הזמן להתחיל לחגוג יחד את יום המשפחה, הצעד הראשון יהיה משלוח פרחים ליום המשפחה ולאחר מכן ארוחת ערב משפחתית או יום כיף עם המשפחה.

משלוח פרחים ליום המשפחה

פרחים לאימא ביום המשפחה

כל אותן אימהות שזוכרות שנים רבות בהן יום המשפחה היה יום האם בלבד מצפות לקבל את אותו משלוח פרחים ליום המשפחה שמחמם את הלב ומרגש אותן בכל פעם מחדש. משלוח פרחים הוא הדרך לומר לאימא תודה על שנים רבות של אהבה ותמיכה.

משלוח פרחים ליום המשפחה מחירים

האתר של טוליפ פרחים מציע מבחר גדול של זרים ושאר עציצים או זרי ממתקים, אצלנו תוכלו למצוא משלוח פרחים ליום המשפחה בטווחי מחירים משתנים. כל זר פשוט אפשר יהיה לשדרג עם תוספת של שוקולד איכותי, בלונים או בקבוק יין.

זר רומנטי או זר צבעוני?

ליום המשפחה נמליץ על זרים צבעוניים, האביב כבר בפתח! זרים אלגנטיים של חבצלות או שושן צחור וגם עציצים עם דגש על עציץ סחלב אלגנטי ומרשים.

טואול - אתרים באינטרנט