משלוחי פרחים לולנטיין דיי

ריח האהבה כבר באוויר, השליחים שלנו כבר מוכנים לצאת לדרך עם משלוחי פרחים לולנטיין דיי שמח ומלא באהבה. הזרים מעוצבים באהבה עם פרחים טריים מתוך מטרה לשמח, לרגש ולחגוג אהבה.

איך לשמח אותה?

גברים בכל רחבי העולם מזמינים משלוחי פרחים לולנטיין דיי לנשותיהם, איך אתה תוכל לשמח אותה? הטיפ הראשון יהיה לזכור להזמין משלוח פרחים, היא תשמח שזכרת את חג האהבה וזכרת גם להזמין מראש את המשלוח כך שהיא תהיה הראשונה במשרד לקבל זר פרחים רומנטי מהגבר שלה. אם היא אוהבת תשומת לב כדאי להוסיף כמה בלונים אדומים או לבחור זר שושנים גבוה ויוקרתי. תוספת של שוקולדים או זר פרלינים וממתקים תהפוך את יום האהבה הזה מרגש עוד יותר בעבורה.

איך לשמח אותו?

תופתעי לגלות כי גם הגבר שלך ישמח לקבל מתנה ליום האהבה, גם הגבר שלך אוהב תשומת לב, הוא יופתע מאוד לקבל זר פרחים רומנטי, זר שוקולדים או זר של ממתקים. הבחירה הנכונה בעבור משלוחי פרחים לולנטיין דיי לגברים תהיה זר סולידי יוקרתי של טוליפים או ממתקים ופרלינים.

משלוחי פרחים לולנטיין דיי
פרחים לולנטיין דיי

מתי כדאי להזמין?

הקדימו להזמין משלוחי פרחים לולנטיין דיי כבר כמה שבועות מראש בכדי להבטיח לעצמכם משלוח מהיר במועד, פרחים טריים ומגוון רב יותר של אפשרויות לבחירה.

תוספת מתוקה ליום אהבה מתוק במיוחד

יחד עם משלוחי פרחים לולנטיין דיי תוכלו להזמין גם בלונים, שוקולדים, זרים מתוקים, בובות פרווה, בקבוק שמפניה ועוד.

טיפ של צוות טוליפ פרחים לטיפול נכון בפרחים

איפה כדאי להניח את הזר? חשיפה של זרי פרחים לשמש מעודדת התייבשות מהירה יותר של הגבעולים. המיקום הנכון בעבור זר פרחים יהיה מקום מואר הרחק ממזגנים, מפזר חום או מכשירים חשמליים. לא נציב את אגרטל הפרחים על הטלוויזיה או בחדר מחומם. טמפרטורה נמוכה משפרת את עמידות הפרחים. הקפידו לשמור על המים באגרטל טריים וצלולים, יש להחליף את המים אחת ליומיים (אל המים נוסיף כפית סוכר וכמה טיפות של אקונומיקה). בכל החלפת מים באגרטל נסלק מתוך הזר פרחים נבולים בכדי למנוע האצה של תהליכי הכמישה בשאר הפרחים.

logo בניית אתרים