התקשרו עכשיו
03-5442420  
phone icon

  1. עציצים סיקולנטים
  2. /
  3. טיפים ומאמרים
  4. /
  5. משלוחים
  6. /
  7. חנות פרחים ברמת גן

חנות פרחים ברמת גן

פרחים, הם מתנה שהטבע מעניק לנו רק על מנת שנהנה מיופיים. הם כל כך יפים צבעוניים, שלל צורות וגוונים ומוסיפים לכל קום וזמן כתמים של צבע שמקרינים אווירה חגיגית של פריחה והתחדשות.

לא בכדי, הפכו הפרחים לסמל. סמל של אהבה, סמל של זיכרון, סמל של הוקרה, תודה או נימוס.

ניתן להעניק פרחים לכל מטרה ולהגיד באמצעותם הרבה דברים בלי מילים. אבל כדי שהפרחים יעבירו את המסר הרצוי, בצורה מדויקת. צריך ידע, הבנה ומקצועיות.

בחנות הפרחים הוותיקה טוליפ פרחים, יש לנו את המקצועיות הנדרשת. אנחנו מבינים גם פרחים וגם אנשים, לכן יודעים להתאים את הפרח המיועד לכל מטרה בצורה מדויקת. אנחנו מזהים כל פרח בשמו ומכירים את התכונות המיוחסות לו. התכונות המיוחסות לפרח מסוים הם נגזרת של שמו, צבעו וצורתו. אלה הם גורמים שמייצגים תפיסות מסוימות הנוגעות לפרחים. כאשר אנחנו יודעים מהי מטרת הזר, אנחנו מתאימים את הפרחים שמתאימים לאותה המטרה. אך לא רק זה. הזר כולו, המבנה, הצורה והגודל הם פרמטרים שנלקחים בחשבון.
משלוח פרחים ברמת גן
זרים שמסמלים חיים חדשים ומיועדים ליולדת וזרים שמטרתם להצהיר על אהבה. לכל זר סגנון מיוחד ואמירה משלו. תוכלו לבחור זר מהקטלוג הקיים או שתוכלו להתייעץ עם שוזרי הפרחים המקצוענים שלנו וליצור זר ייחודי משלכם עם אמירה בלעדית ובלתי חוזרת. אנחנו נעזור לכם לאורך כל הדרך, מבחירת הצבע השולט , סוגי הפרחים המתאימים ומבנה הזר.


טוליפ, היא חנות שמדברת בפרחים. פרחים וזרים זוהי השפה שלנו ואנחנו שולטים בה היטב. אנחנו מזמינים אתכם לחנות לבחור את הזר המושלם שנוגע אל לבכם ונראה לכם שישמח משהו שאתם אוהבים או מערכים.

אנחנו בטוליפ חנות פרחים ברמת גן, מקפידים על תחזוקה נכונה של הפרחים. כל הפרחים בחנות רעננים, טריים ובשלבי הפריחה הנכונים. אנחנו מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ ויודעים לשמור על הזרים הנשלחים באופן שלא יינזק והפרחים יגיעו ליעדם יפים ומרגשים כמו שהיו בצאתם מהחנות.


להזמנת זר חייגו 03-5442420 או מלאו את טופס ההזמנה שבאתר. אבל הכי כדאי להגיע לחנות ולהריח את הריח הנהדר!

טואול - אתרים באינטרנט