להזמנות חייגו עכשיו

03-5442420


פרחים לראש השנה תל אביב – הזדמנות מושלמת לבקר בטוליפ פרחים!

ראש השנה מסמל התחלות חדשות, מה שהופך אותו, בין היתר, להזדמנות מושלמת לבקר בטוליפ פרחים, צוות החנות יקבל אותך בברכה וישמח לסייע לך לגלות מדוע אמנות עיצובי הזרים צריכה להיות החנות שלך.

יש עיצוב זר ספציפי שחשבת עליו?

הצוות הידידותי מסייע עם ארגון זרים צבעוניים לאירועי החג וקישוטי הבית, המשמחים את בני המשפחה והאורחים.

נוכל לספק לך את כל צרכי הפרחים שלך, כמו גם עיצוב זרים אלגנטיים ומתנות ייחודיות נלוות כגון שוקולדים, בובות, בלונים ונרות. מומלץ לבוא ולראות מה מציעים פרחים לראש השנה תל אביב.

רעננות וטריות כמקור ההצלחה

טוליפ פרחים מוכנה לקראת החג, עם סידורי פרחים ואביזרים שהופכים את החג למושלם. בנוסף לקישוטי החג ותוספת לעיצוב החגיגי של הבית, ניתן להבטיח שמדובר בפרחים רעננים וטריים, המוחלפים ומטופלים מדי יום.

יש לך מסיבה גדולה בראש השנה?

טוליפ פרחים ידועה בכישרון העיצוב שלה ומספקת סידורי פרחים לראש השנה, עם ניסיון של למעלה משלושים שנות פעילות. אנו מספקים סידורי פרחים המוסיפים להצלחת מסיבת החג, ומשתמשים במגוון סוגי פרחים, המאפשרים עיצובים יצירתיים וייחודיים של פרחים לראש השנה תל אביב.

טוליפ פרחים מסייעת אף לקישוט שולחן החג. ניתן לבחור זרים לפי גוונים וסוגים, המגיעים עם סוגי אגרטלים מחומרים שונים. השולחן הופך להיות כה יפה וכיפי, עד שהאורחים ירצו לשוב כל שנה.

פרחים לראש השנה תל אביב בהתאמה אישית

טוליפ פרחים מציעה שירות לקישוט הבית עם פרחים בבחירה אישית. אם אתה מעוניין להרכיב זרים ייחודיים או לקשט את הבית על פי טעמך האישי, צוות החנות ישמח לסייע לך. אנשי הצוות מבינים את מבוקשך, מתחברים לסגנון העיצוב שלך ומציעים את האפשרויות השונות.

 

אלגנטיות הפרחים, במיוחד כשהם מעוצבים לזרים מדהימים, מוסיפים לתחושת הכיף. אם אין לך פרחים לראש השנה, גש עוד היום לטוליפ פרחים ובחר מתוך מגוון הזרים המהממים של החנות.


לקראת החג, תוכל, למשל, להשתמש בפרחים שונים מתוך הזרים, ולפזר בבית צרורות קטנים של פרחים אדומים, לבנים, או תערובת גוונים.

טואול - בניית אתרים