להזמנות
03-5442420

פרחים ליום המשפחה בתל אביב

למה דווקא פרחים? יום המשפחה כבר בפתח וזה הזמן להתחיל לתכנן פעילות למשפחה, ארוחת ערב, מתנה ועוד... כך אולי נראה יום המשפחה האידאלי, אבל לרוב אין לנו הרבה זמן בתוך השגרה העמוסה לבלות את יום המשפחה כמו שהיינו רוצים, ברוב המשפחות חגיגות יום המשפחה נדחות לסוף השבוע הקרוב. אך לא נרצה לפספס את יום המשפחה ולתת לו לחלוף ללא התייחסות, מה כדאי לעשות? התשובה היא משלוחי פרחים ליום המשפחה בתל אביב עם אתר טוליפ פרחים.

מה מוסיפים הפרחים לבית?

אם באופן קבוע יש אצלכם על השולחן בבית אגרטל עם פרחים אתם בוודאי מכירים היטב את התרומה של הפרחים לאווירה שמחה ונעימה בבית. זר הפרחים מביא עמו אור, חמימות משפחתית ושמחה, עם משלוח פרחים ליום המשפחה בתל אביב אתם מעניקים לבני המשפחה שלכם יום מלא באהבה ושמחה.

טיפים להזמנת פרחים ליום המשפחה בתל אביב

  1. הקדימו לבצע את ההזמנה בכד להבטיח לעצמכם זמינות של משלוח במועד המבוקש, יום המשפחה הוא יום עמוס בענף הפרחים, יש להקדים לבצע הזמנות בכדי לקבל את הפרחים בשעות הבוקר או הצהריים.
  2. נסו לחשוב מחוץ לקופסה ולהוסיף השנה זר מתוק, שוקולד או עציץ, אל תשכחו להוסיף גם ברכה.
  3. אנחנו באתר טוליפ פרחים מספקים פרחים ליום המשפחה בתל אביב תוך הקפדה על פרחים טריים ואיכותיים, הלקוחות שלנו כבר יודעים שכאן הם ימצאו שירות אישי, פרחים יפים ומבחר זרים.
פרחים ליום המשפחה בתל אביב

איך לטפל נכון בפרחים?

בעזרת הטיפול הנכון זר הפרחים יחזיק מעמד למשך שבוע ימים לפחות ולרוב גם למשך שבועיים ויותר. בכדי להאריך את חיי הפרחים באגרטל יהיה עליכם לטפל בהם כראוי, תחילה חשוב יהיה להניח את הזר באגרטל נקי, המים יהיו מים חמימים פושרים עם מעט סוכר ומעט אקונומיקה, הסוכר מספק מזון לפרחים והאקונומיקה מצמצמת התפתחות של גורמים מזהמים במים. את המים של הפרחים יהיה עליכם להחליף מיד כאשר הם הופכים מעט עכורים. תוך החלפת המים כדאי גם לגזום מעט את גבעולי הפרחים, עלים מתים או פרחים נבולים בתוך הזר כדאי לזרוק.
טואול - אתרים באינטרנט