להזמנות
03-5442420

סידורי פרחים לכנסים

כנסים עסקיים חייבים להיות מאורגנים באופן קפדני עד הפרט האחרון. העיצוב והתפאורה של המקום שבו נערך הכנס חשובים ביותר ולא מקלים ראש במראה של אזור ההתכנסות, ההרצאות והפגישות של המוזמנים. לשם כך צריך לדאוג לאביזרי עיצוב שישרו אווירה של פאר ויוקרה וחלק מאביזרים אלה הם סידורי פרחים לכנסים. אין מדובר בסידורי פרחים המתאימים ללקוחות פרטיים או לאירועים משמחים אלא לסידורים המיועדים לכנסים עסקיים והצבעוניות והייחוד שלהם יוסיפו רבות למקום שבו נערך הכנס.


סידורי פרחים המתאימים לכנסים חייבים להיות מרשימים במיוחד ולכן חשוב מאד לדעת מהיכן להזמין אותם. חברת טוליפ בתל אביב מתמחה בסידורי פרחים המתאימים לכל אירוע בכל סדר גודל - זרי פרחים אישיים, מתנות וזרים המכילים ממתקים. דרך החברה ניתן גם להזמין סוגים שונים של סידורי פרחים לכנסים ואפשר להיות בטוחים שיגיעו בדיוק הזרים המתאימים לאירוע ולמוזמנים והם יגיעו בזמן לפני פתיחת הכנס על מנת שיהיה מספיק זמן למקם אותם בדיוק היכן שצריך.


איך בוחרים סידורי פרחים לכנסים?

זרי פרחים המתאימים לכנסים כאמור יהיו בדרך כלל גדולים וגבוהים יותר מזרי פרחים רגילים המתאימים לשימוש של לקוחות פרטיים או כמתנות. צריך להחליט האם מזמינים כמה זרים בעל סידור אחיד או בוחרים סידור פרחים אשר יתאים לכניסה ולאזור קבלת הפנים וזר נוסף שיתאים לאולם שבו מתקיים הכנס. במידה ולא מצליחים לבחור או שמתקשים להחליט על הסוג של סידורי פרחים לכנסים מומלץ להתייעץ עם העובדים המומחים של חברת טוליפ וביחד אתם להבין מה יהיה הכי מתאים, מה גובה התקציב שצריך להעמיד לרשות קניית הסידורים ואיך יהיה הכי נכון ומתאים למקם אותם במקום שבו מתקיים הכנס.

טואול - אתרים באינטרנט