משלוח פרחים לראש השנה

כשהחגים ממש מעבר לפינה, אנשים רבים פותחים את בתיהם בפני בני משפחה וחברים. לכן מומלץ להפוך את הבית לארץ פלאות עם סידורי פרחים ריחניים, צבעוניים ורעננים.

טוליפ פרחים מציעה משלוח פרחים לראש השנה, בסידורים מיוחדים המתאימים לרוח החג, ומסייעים לכולם להיכנס לאווירה החגיגית.

משלוח רחוק – קירבה גדולה

משלוח פרחים לראש השנה מציע קו מיוחד של מתנות הכוללות זרים צבעוניים, עם סלי במבוק חגיגיים בגימורים המסייעים ללכוד את רוח העונה.

סידורי פרחים רעננים נחשבים כמתנות גדולות, וכששולחים אותם לבני משפחה וחברים רחוקים, הם יודעים שאתה חושב עליהם גם אם אינך יכול להיפגש עימם.

פרחים, מתנות ופינוקים

טוליפ פרחים מציעה אוסף מיוחד של סידורי פרחים חגיגיים, עם מתנות נלוות. צבעי הזרים מבטאים להפליא מתנות פרחוניות, תוך שימוש בצבעים תוססים, ירק בעל מרקם אלגנטי, והדגשי פרחים מיוחדים ההופכים את הזר ליוקרתי.

תהליך הזמנה קל

מלבד פרחים, משלוח פרחים לראש השנה מציע מגוון מתנות, כלל שוקולדים ופרלינים, זר מתוק, ומשלוחי בלונים. צור קשר עוד היום עם טוליפ פרחים, או השאר את פרטיך באתר ונציגנו ישמחו לשוב אליך בהקדם עם הצעה מותאמת אישית.

פרחים שמחזיקים מעמד לטווח הארוך

במהלך עונת החגים, חשוב במיוחד שהפרחים יחזיקו מעמד לטווח הארוך ככל הניתן. טוליפ פרחים מציעה מספר טיפים להארת חיי הפרחים:

שטוף את האגרטל והחלף את המים לפחות אחת ליום. לאחר קבלת משלוח פרחים לראש השנה, הקפד לחתוך את העלים שנופלים מתחת לקו המים.

הרחקת זרי פרחים מזרמי אור ואוויר ישירים. אוויר נושב חם או קר על הפרחים מפחית את תוחלת החיים שלהם.

הסר פרחים נבולים באופן יומי. פרחים בלויים מתפשטים אל הפרחים האחרים באגרטל וגורמים להם להיפגם מהר יותר. לכן מומלץ לטפל בזר מדי יום.

 

logo בניית אתרים