להזמנות
03-5442420

משלוח עציצים לפסח

רוצים לפנק את החברים, המשפחה או הקולגות שלכם עם משלוח פרחים ייחודי שייתן לכם קצת יותר ממשלוח פרחים שמחזיק מעמד שבוע-שבועיים? משלוח עציצים לפסח תהיה הבחירה המתאימה עבורכם.


משלוח עציצים לפסח או זרי פרחים

אין ספק כי קבלת זר פרחים רענן, טרי וססגוני הוא מרשים ומרהיב, הבעיה הניכרת בקבלת זרי פרחים הינה שלא כולם אוהבים זרי פרחים כיוון שלפרחים יש תוקף קצר מועד, וזאת איננה מתנה שמחזיקה מעמד, ורבים הנותנים מתנות מעוניינים שהמתנה שלהם תהיה תקפה לזמן רב, אז מה עושים ובמה בוחרים במידה וכן רוצים לתת מתנה פרחים אך שהם יחזיקו זמן רב?

עציצי פרחים הינה מתנה טבעית, ססגונית ויפה המחזיקה זמן רב, היופי בעציצים הוא שאפשר להתייחס אליהם כאל אקססוריז למשרד או לבית. כאשר אנחנו נותנים משלוח עציצים לפסח, העציצים יכולים להיות מונחים במשרד או בבית במקום בו כולם יחשפו אליהם, ויראו אותם. העציצים יתנו נוף חדש לסביבה ויוסיפו צבע לאווירה.

משלוח עציצים לפסח

משלוח עציצי פרחים לפסח

משלוח עציצים לחג הפסח

עציצים שדורשים מעט תחזוקה

ישנם פרחים הדורשים מעט מאוד תחזוקה שוטפת, אין צורך להשקות אותם מידי יום, וגם כאשר משקים העציצים דורשים מעט מאוד מים. כך, למעט אור וקצת מים הפרחים מחזיקים מעמד יפה וגדלים מידי יום.

עציצים בגדלים שונים

ישנם מספר סוגי עציצים מבחינת גדלים. ישנם עציצים הבאים בגודל קומפקטי כמעט, אותם ניתן להניח על שולחן משרדי בינוני מבלי להפריע לפעילות השוטפת ועדיין ליהנות מהנוכחות של קצת טבע במשרד.

הרמה הבאה היא עציצים בינוניים אותם לא ניתן להניח על שולחן משרד בינוני אלא יש להניח אותם על דלפק או מקום גבוה שנוכחותם לא תפריע לפעילות, אך מצד שני מי שיכנס למשרד יבחין בהם בקלות וייהנה מהמראה האסתטי והססגוני שלהם.

לבסוף ישנם עציצים גדולים ומרשימים במיוחד, אותם מניחים על הרצפה, עציצים אלו בולטים מאוד בנוף, ויש למכם אותם בפינת החדר או בצמוד לקיר באופן שלא יפריע להליכה אך עדיין יהיה נוכח ומרשים.

צרו קשר עוד היום, ונשמח לספק לכם משלוח עציצים לפסח.

טואול - אתרים באינטרנט