מגוון המוצרים הרחב שלנו זרי פרחים, זרי בלונים, שוקלדים בעבודת יד, דובים מיוחדים, עציצים, יינות, שמפניות

טוליפ הבוטיק של הפרחים להזמנות
053-4793266

שוקולוד בוטיק עבודת יד

 

משלוחי שוקולד 

לפתוח את הדלת ובפתחו של הבית לקבל זר פרחים מדהים, בתחילה, חושבים שזה פרחים, אבל אז, מתגלה מראה מרהיב בשלל צבעים – מישהו שלח לכם פרחים אכילים, למעשה, מישהו שלח לכם משלוחי שוקולד . טוליפ פרחים יודעים לעשות את זה והם מגישים לכם זר שכולו קלאסי ומלא באהבה של מתוקים ייחודיים. אז למי נועד הזר של משלוחי שוקולד בתל אביב? בעיקר לאנשים שמעדיפים במקום הפרחים משהו אחר ומאידך, עדיין מתלהבים מצורת המשלוח.

כפי שהבנתם, יש לא מעט אנשים אשר יבחרו לקבל מכם מתנה שנראית נפלא ומאידך גם שימושית על כל המשתמע מכך. מעבר לסמליות הזרים של טוליפ פרחים משנים תפקיד ומעניקים לכם גם לטעום את הטעם הנפלא של השוקולד.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. חנות פרחים
  2. הזמנת משלוחי פרחים
  3. /
  4. שקולדים בוטיק עבודת יד

פרח בצורת שוקולד

אז לצד הזר המושלם, יש גם בעיקר מתנה שימושית שבאה באנינות של טעם- משלוחי שוקולד  מגיעים אליכם ומעניקים למי שאתם אוהבים את המתנה הנפלאה ביותר. אכפת לכם ממישהו? רוצים להעביר לו את המסר? באמצעות טוליפ פרחים תוכלו לייעד את השוקולד המדהים ביותר בצורת זר מדהים וצבעוני שיתדפק על דלת אהוביכם ויהפוך את המתנה למדהימה ביותר. אז הנה זרים שלא עשויים מפרחים אלא מטעם של שוקולד מדהים.

כיצד נראה זר של שוקולד?

שיפודים מרהיבים, זרים מקסימים ומתוקים כאחד, טוליפ פרחים מעניקים את הייחוד הזה של זרים עם ממתקים באריזות צבעוניות ומבריקות שרק נראות כמו פרחים אבל מרגישות שוקולד. אז הזר הזה מורכב למעשה מפרילינים או שוקולד לפי בחירה. הכול עטוף בנייר כסוף ומוזהב ומקפיץ את המראה הרומנטי או המיוחד. זה למעשה יוצר עבור מי שאתם אוהבים זר מלא תשוקה, אהבה או אפילו זר של אמירת תודה.

logo בניית אתרים