להזמנות
03-5442420

משלוחי פרחים ליום האישה

זה לא מקרי שנשים מאוד אוהבות פרחים, יש קשר היסטורי בין העדינות הנשית לבין הפרחים. גברים מעניקים זרי פרחים לנשים במועדים מיוחדים, משלוחי פרחים הם הדרך להביע אהבה, הערכה, הוקרה ונאמנות. משלוחי פרחים ליום האישה הפכו גם בישראל למסורת, יום האישה מצוין ב-8 במרץ באמצעות זרי פרחים מסוגים שונים. ישנם גברים שמעדיפים זרי פרחים צנועים קלאסיים עם שושנים או ורדים, אחרים יעדיפו זר ענק עם חבצלות ויהיו כאלו שיוסיפו גם פרלינים ובלונים. משלוחי פרחים ליום האישה הם כלי להעברת המסר שלך, אתה הוא זה שמחליט איך להביע את אהבתך.

באלו פרחים כדאי לבחור?

ורדים בצבעים שונים, חמניות, צבעוניים, שושנים, חבצלות, כלניות, סחלבים, נוריות, כל עוד הזר מעוצב בצורה מקצועית האישה תשמח לקבל אותו. אתה מכיר את האישה שלך טוב מכולם, אם אתה יודע שהיא מעדיפה שושנים בצבע לבן או אדום תזמין מראש זר כזה. אם אתה מעוניין לחדש מעט, סחלבים או חבצלות יהיו גם כן אופציה יוקרתית רומנטית ומרשימה.

משלוחי פרחים ליום האישה

משלוחי זרי פרחים ליום האישה

פרחים ליום האישה

מתי לבצע את ההזמנה?

הפרחים גורמים לאישה לאושר, הם מוכיחים כי הגבר שלה חושב עלייה ואוהב אותה, ההשקעה שלך היא חלק בלתי נפרד מהחוויה. משלוחי פרחים ליום האהבה עליכם להקדים להזמין בהקדם האפשרי, אם תרצו לקבוע מראש את מועד מסירת הזר לשעות העבודה שלה כדאי לבצע הזמנה כשבועיים מראש. אם שכחתם לבצע את ההזמנה בזמן צרו קשר ונסייע בהתאם, חנויות הפרחים מזמינות כמויות גדולות של פרחים לקראת יום האהבה, נוכל להרכיב בעבורכם זר מדהים גם ברגע האחרון, ייתכן מאוד כי השליח גם יוכל למסור את הזר שלכם בדרכו למסירת זר נוסף בסביבה.

תוספות לזר הפרחים

אין דבר שמשמח אישה יותר מזר פרחים רומנטי עם תוספות קטנות שעושות הבדל גדול. משלוחי פרחים ליום האישה אפשר לשדרג עם תוספת של בלונים, בקבוק יין, פרלינים וזרים מתוקים. את הזר תוכלו לשלוח הביתה או אל מקום העבודה, האישה תתרגש מאוד לקבל משלוח פרחים אל מקום עבודתה, כך היא תוכל להציג את הזר בפני החברות ולהתגאות בגבר הרומנטי שלה. משלוחי פרחים ליום האישה הם הדרך לציין את המאורע המיוחד הזה, עם זר פרחים רומנטי תאפשר לה להרגיש כמו נסיכה ליום אחד.

טואול - אתרים באינטרנט