איך אמור להיות משלוח הפרחים המושלם כאשר שמדובר ברגע חשוב בחיינו, כמו יום הולדת, משהי/משהו שאתה אוהב/אוהבת או סתם רגע מתוק של שמחה ואושר
משלוחי הפרחים נהיו אחת מהאמצעיות הפופולריות והמשמחות ביותר להביע אהבה, רגשות וברכות לאנשים בחיים שלנו...
זר הוא קישוט אטרקטיבי וטוליפ פרחים מציעים לכם זרי פרחים לראש השנה. חנות הפרחים בתל אביב משתמשת בפרחים משובחים וחומרים דקורטיביים שונים לגימור הזר. כשאתם בוחרים זרים, תוכלו לבחור מתוך פרחי שדה בשלל צבעים, סידורי במבוק מיוחדים, זרי פרחים, ועוד שלל הצעות לקראת החגים.
כשהחגים ממש מעבר לפינה, אנשים רבים פותחים את בתיהם בפני בני משפחה וחברים. לכן מומלץ להפוך את הבית לארץ פלאות עם סידורי פרחים ריחניים, צבעוניים ורעננים. טוליפ פרחים מציעה משלוח פרחים לראש השנה, בסידורים מיוחדים המתאימים לרוח החג, ומסייעים לכולם להיכנס לאווירה החגיגית.
עונת החגים היא הזמן לבקר בטוליפ פרחים. ראש השנה הוא זמן השיבה לשורשים, אירוח בני משפחה וחברים, ויצירת אווירה חגיגית בבית. פרחים לראש השנה זמינים במגוון סוגים, כולל תוספות ירק, וריחות המשיבים לילדות.
Цветочный магазин "Тулип" (Тюльпан) более тридцати лет находится на улице Ехуда Маккаби. Свой молодой дух магазин черпает с красочной Тель-Авивской улицы на которой он находится.
אם אתם מחפשים חנות פרחים בתל אביב, אתם מוזמנים לפנות לטוליפ פרחים. זוהי חנות פרחים ותיקה אשר חגגה לאחרונה 35 שנים להיווסדה. מאז הקמתה, בשנת 1978, טוליפ פרחים מיתגה את עצמה בתור חנות פרחים בתל אביב, החביבה בין השאר על ידוענים ומפורסמים. מדי יום, טוליפ פרחים משגרת משלוחי פרחים בתל אביב אשר מגיעים לכל שכונות העיר וכן לגבעתיים.
ההתרגשות לקראת חגי תשרי נמצאת ממש בעיצומה, וניתן לחוש את אווירת החג הססגונית בכל מקום. במקום רק לשיר "בראש השנה צמחה שושנה אצלי בגינה", ישראלים רבים מציינים את תקופת החגים עם משלוחי פרחים מדליקים. משלוח פרחים לחג הוא דרך נפלאה לאחל "שנה טובה" ולשמח חברים ו/או בני משפחה. מחקרים בנוגע לשוק הפרחים במדינה מצביעים פעם אחר פעם על כך שבתקופת החגים גובר היקפם של משלוחי הפרחים בישראל במאות אחוזים
logo בניית אתרים