זרי פרחים לראש השנה

זר הוא קישוט אטרקטיבי וטוליפ פרחים מציעים לכם זרי פרחים לראש השנה. חנות הפרחים בתל אביב משתמשת בפרחים משובחים וחומרים דקורטיביים שונים לגימור הזר.

כשאתם בוחרים זרים, תוכלו לבחור מתוך פרחי שדה בשלל צבעים, סידורי במבוק מיוחדים, זרי פרחים, ועוד שלל הצעות לקראת החגים.

זרים בהתאמה אישית

טוליפ פרחים מציעה משלוחי זרי פרחים לראש השנה, שמגיעים עד הבית. ניתן להזמין זרים קטנים עם בחירה אישית של הפרחים, בתוספת עלים ירוקים דקורטיביים, ושפע מתנות נלוות.

אם תבחר להניח את הזר על שולחן החג, צוות החנות יתאים עבורך את גודל הזר. עיצוב זרים זמין גם עם סוגי אגרטלים וקישוטים נוספים, בהתאם להעדפתך.

זרים ברוח החג

קבל את רוח החג עם קישוט יפה של זרי פרחים לראש השנה. רעיונות הזרים של טוליפ פרחים משלבים עיצובים מסורתיים עם גישה יצירתית הגורמת לזר שלך להתבלט. אם אתה מעוניין בזר מסורתי, תאהב את האופן בו צוות החנות מרכיב עבורך זרים קלאסיים בסגנונות יצירת מופת.

זרים בעיצוב מודרני

אם אתה מעוניין להתנתק מהמסורת, הצוות של טוליפ פרחים יסייע לך עם רעיונות זרי פרחים לראש השנה בגישה מודרנית. הזרים זמינים בסגנונות צבעים חמים או מאופקים, וניתן להרכיב זרים יצירתיים בסגנונות בלתי צפויים, מגוון צבעים וחומרים המעניקים מראה ייחודי לבית.

תוכל אף להפגין את אישיותך באמצעות זרי פרחים לראש השנה, ולעצב זרים מיוחדים לאנשים אהובים, באמצעות מתנות מפנקות כגון בלונים או שוקולדים ופרלינים.

זרים בעיצוב מרשים

אורחי החג נכנסים לבית מלא פרחים בעיצוב אישי, המעניקים מראה מלבב ויפה. רעיונות לזרים אלו, מבית טוליפ פרחים, כוללים סידורים במגוון צבעים ואביזרים, ותוכל לעצב ולקשט את הבית באופן מושלם בתוך זמן קצר.

 

טואול - בניית אתרים