להזמנות
03-5442420

זרים מתוקים בתל אביב

זרי פרחים, הם דרך מקובלת וקלאסית להביע אהבה או הוקרה. לקשט שולחן או חדר שלם.

אבל לפעמים, רוצים לחדש, מחפשים דרך מקורית להשגת אותו האפקט. לא כולם מתרגשים מפרחים ויש אנשים שמחפשים לתת או לקבל דווקא מתנה שימושית ולא רק סמלית.

אבל, אין ספק שזר פורח הוא תמיד יפה ומרשים, נוגע ללב ומביע אמירה אישית ייחודית. הקונפליקט בים מתנה שימושית וזר סימלי וצבעוני, נפתר אצלנו בחנות טוליפ בתל אביב! אצלנו ניתן להזמין זרים יפיפיים, צבעוניים ומקסימים, שלא עשויים מפרחים אלא  משוקולד וסוכריות!

הממתקים, ננעצים על שיפודים בגדלים שונים ונשזרים לזרים מקסימים ומתוקים. הממתקים הטעימים, עטופים באריזות צבעוניות ומבריקות ונראים כמו פרחים אקזוטיים ייחודיים. בכל זר ניתן ללב צבעים שונים כדי לקבל אפקט שונה. הרים יכולים להיות מורכבים משוקולדים ופרילנים איכותיים או ממתקי גומי צבעוניים ומגרים. ניתן ליצור זרים כלי מראה מונוכרומטי אחיד ואלגנטי או זרים צבעוניים, תוססים ושובבים. בחירה בפרילנים עטופים בנייר כסוף ומוזהב, יוצרת זר רומנטי ועדים ואילו ממתקי וקול עטופים בנייר אדום בוהק יוצרים זר אהבה מלא תשוקה וחום.

ניתן להזמין זרים מתוקים בתל אביב שישמשו כקישוט שולחן באירוע ויהוו מנה אחרונה מפנקת לילדים שבסביבה. שולחנות מעוטרים בזרים מתוקים מתאימים במיוחד לאירועי בר ובת מצווה, או לאירועי ברית או מסיבת הבת. ניתן ליצור זרים ורודים ילדותיים לחובבי הז'אנר או להרכיב זר שמורכב מצבעי הקבוצה המועדפת בכדורגל. מגוון האפשרויות ליצירת זרים מתוקים הוא בלתי מוגבל.

זרים מתוקים בתל אביב

משלוח זרים מתוקים בתל אביב

אתם מוזמנים להגיע לחנות טוליפ התל אביבית ולבחור זר מתוק מהמגוון הקיים או לבקש מצוות החנות לשזור זר מתוק במיוחד עבורכם.

תוכלו לשלוח את הזר המתוק באמצעות שירות המשלוחים האמין והמקצועי שלנו ולהיות בטוחים שהזר יגיע אל יעדו כשהוא שלם. בחנות תוכלו להתרשם ממבחר הממתקים והשוקולדים האיכותיים שאנחנו מחזיקים ולבחור אריזת מתנה ייחודית המכילה ממתקים.

חנות טוליפ, החנות הוותיקה לפרחים, היא חנות ששורת מקפדנות על רמת שירות גבוהה ושימוש במוצרם וחומר גלם איכותיים שמבטיחים לכם זרים מקסימים, מתוקים ושובי לב!

להזמנת זר מתוק - חייגו עכשיו 03-5442420 או מלאו את טופס ההזמנה שבאתר. אבל הכי כדאי להגיע לחנות ולהריח את הריח הנהדר! 

טואול - אתרים באינטרנט