טוליפ גבעתיים הבוטיק של הפרחים טלפון להזמנות: 0534793266

מבצע מיוחד החל מ24.11.23 עד 30.12.23 משלוחים חינם מעל 200 שקלים

לתל אביב, רמת גן,גבעתיים, בני ברק, חולון,ראשון לציון, פתח תקווה

משלוחים מהירים עד שעתיים. באותו היום לכל אזור המרכז

טוליפ מתחייבים: שירות אדיב ומקצועי, סחורה טרייה, ומשלוח מהיר.

וכמובן הכל באותו היום.

להזמנות חייגו: 0534793266 

זרי אבל במרכז

סיום הלוויה, על אבני המצבה מונחים להם זרים בצורת גלגל, אלו הם זרי האבלות ומאידך, חשוב לציין כי זרי אבל במרכז יכולים להגיע גם כזרים רגילים לכל דבר. אילו צבעים נתפסים כצבעי אבלות? למה מגלגלים את הפרחים על גבי הגלגל עצמו? מה משמעותו בעצם? על כך ועל כל השאר במאמר שלפניכם. טוליפ פרחים אתכם ולשירותכם גם ברגעים העצובים בחיים.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. חנות פרחים
  2. /
  3. ארועים וחגים
  4. /
  5. לוויה או אזכרה

אז כפי שהבנתם, כדי לדעת, הנחת זרי אבל במרכז או גלגלי אבל נכללים בתוך מנהג אבלות על פי היהדות ולמרות שמקורו של המנהג בימי קדם, יותר ויותר אנשים משתמשים בו בימים אלו. נכון להיום, נפוץ המנהג בימי זיכרון ובביקורים שעורכים בבית העלמין וזאת כדי לכבד ולהוקיר את הנפטר.

מזה גלגלי אבל?

גלגלי האבל המוכרים ללא מעט אנשים מהנחתכם על מצבות של חיילים, הינם גלגלים השזורים בפרחים בצורת מעגל. שואלים מה משמעות הגלגל? הוא למעשה לוקח את הפרחים בצבעים שאהב הנפטר עם שילוב של עלים ירוקים המזכירים את החיים והרעננות וכך גם את מחזוריות המוות והחיים נוכח הגלגל עצמו. ניתן גם לשלב צבעים קודרים לאנשים שמחפשים למעשה לסמל את העצב יותר בחוזקה. כאמור, כל אחד ואיך שהוא מקבל את העצב על פי ראות עיניו, כך גם הפרחים וגלגל האבל.

לאן יתאימו הזרים הרגילים?

זרי פרחים רגילים ישמשו גם כאופציה להניח על קבר אדם אהוב שאיננו. אנשים פרטיים, משפחות וכל מה שביניהם. זר אישי המוגש לנפטר מתוך כבוד וגעגוע מצד האנשים שאהבו ועדיין אוהבים ומתגעגעים. טוליפ פרחים מציעים לכם זרי אבל במרכז שמטרתם להעניק נחמה וכך גם כבוד אל האדם שהכי אהבתם ואיננו עוד.

רוצים לבדוק בעצמכם? בקרו באתר שלנו ובחרו את הזר שאותו תרצו לעצב על מנת לכבד את המנוח בדרכו האחרונה.

טואול - בניית אתרים