להזמנות
03-5442420

זרים ליום המשפחה

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים זרים ליום המשפחה עם משלוח מהיר ואדיב במחירים אטרקטיביים. הגעתם למקום הנכון, צוות טוליפ פרחים מציע מבחר זרים מורכבים פרחים טריים ואיכותיים עם אפשרות לתוספת של זרים מתוקים, שוקולדים, בקבוק יין ושאר פינוקים.

אלו זרים מתאימים ליום המשפחה?

פרחים הם המתנה המושלמת לציון יום המשפחה, זרים ליום המשפחה הם הבחירה הקלאסית אלגנטית. ההמלצה שלנו לאלו המזמינים זרים ליום המשפחה היא בחירה בזרים מורכבים פרחים צבעוניים, האביב כבר בפתח וזה הזמן לזר פרחים צבעוני ומלא שמחה.

זרי פרחים שילדים אוהבים

כאשר בוחרים זרים ליום המשפחה כדאי להקדיש מחשבה להעדפות של כל בני המשפחה, זה הזמן להקנות לילדים הרגלים נכונים, אם אתם תהפכו את יום המשפחה ליום מיוחד הילדים ילמדו את החשיבות של המשפחה, הבילוי המשותף שלכם והחום המשפחתי.

ההמלצה שלנו, שתפו את הילדים בבחירת זרים ליום המשפחה באתר טוליפ פרחים אונליין, יחד עמם תזמינו זר פרחים לסבתא, זר פרחים בהפתעה לאימא וגם זר פרחים משפחתי לבית עם תוספת של ממתקים. הילדים אוהבים פרחים צבעוניים, חמניות, ציפורנים, כלניות, טוליפים ועוד. 
זרים ליום המשפחה

איך תחגגו את יום המשפחה שלכם?

בתוך השגרה העמוסה של חיי היומיום קשה למצוא זמן רב לבילוי משפחתי, יום המשפחה הוא היום בו כולנו מניחים בצד את המחשבים הניידים, הסמארטפונים והדאגות, את יום המשפחה תחגגו יחד כולכם בארוחת ערב משפחתית או צפייה בסרט. במהלך סוף השבוע יהיה יותר זמן לתכנן חופשה או יום של טיול לכל המשפחה.

איך אנחנו חוגגים את יום המשפחה שלנו?

המשפחה שלנו מורכבת משני הורים העובדים במשרה מלאה, תאומים בני 8 ובת קטנה בת 4. את יום המשפחה אנחנו חוגגים בארוחת ערב משפחתית הרחק מהטלוויזיה או כל היסח דעת אחר, הילדים מציגים את המתנות ליום המשפחה שהכינו בבית הספר ואנחנו מתכננים יחד פעילות לסוף השבוע. כשבוע קודם לכן, אני מזמין יחד עם הילדים זרים ליום המשפחה שלי, זר פרחים אחד רומנטי לאשתי האהובה ועוד זר פרחים אחד לאמי היקרה ואחד גם לחמותי. הילדים מבקשים ואנחנו מוסיפים גם שוקולד או זר מתוק, אחרי הכול חגיגות יום המשפחה הן גם בעבורם.

טואול - אתרים באינטרנט