להזמנות
03-5442420

בלונים גבעתיים יכולים להתאים למגוון אירועים משמחים, לא רק ימי הולדת. אין ספק שבלונים מזוהים עם ימי הולדת, וזה הדבר הראשון שקופץ לראש כאשר רואים בלונים. אך ניתן להזמין בלונים גבעתיים לעוד הרבה אירועים נוספים, הנה מספר דוגמאות לאיך בלונים גבעתיים יכולים להוסיף לעיצוב של כל אירוע:

  • הצעת נישואים -  בין אם אתם בוחרים להציע נישואים בבית או במקום מיוחד, עיצוב החדר בו תציעו נישואים בעזרת בלונים גבעתיים יכולים להוסיף הרבה לאווירה. ניתן לבחור למשל בלונים גבעתיים בעיצוב רומנטי של בלונים בצבעים אדום ולבן, ולהוסיף בלון מיוחד עם כיתוב רומנטי. 
  • חתונה – ניתן להוסיף המון לעיצוב הכולל של חתונה בעזרת בלונים גבעתיים אשר יוצרים אווירה שמחה וחגיגית. בנוסף ניתן לבחור בלונים גבעתיים לבנים אשר בסיום החופה כל האורחים יפריחו לשמיים, מה שיוצר אפקט מרשים ובלתי נשכח לרגע המרגש בחייכם. 
  • בר מצווה או בת מצווה – ישנם אנשים אשר מעדיפים לחגוג בר מצווה או בת מצווה לילדם או ילדתם בבית וישנם כאלו אשר מעדיפים לחגוג בגן אירועים או אולם אירועים, אך לא משנה איפה תבחרו, עיצוב של האירוע בעזרת בלונים גבעתיים בצבעים משמחים וצבעוניים יצרו אווירה שמחה וצעירה. 
  • ברית או בריתה – ברית או בריתה הוא אירוע אשר מצריך מההורים הטריים הכנות רבות אשר לא תמיד הם פנויים לעסוק בהן, מאחר ויש בחייהם תינוק חדש הזקוק ליחס. הזמנת בלונים גבעתיים לעיצוב אירוע הברית או הבריתה יורידו מכם לפחות את עניין העיצוב, ויוסיפו לעיצוב האירוע.

רוצים להזמין בלונים גבעתיים לעיצוב אירוע ? בקרו עוד היום באתר טוליפ ובחרו בלונים לאירוע הקרוב שלכם. 

טואול - אתרים באינטרנט