טוליפ פרחים ממליצה – איך תבחרו פרחים לחגי תשרי?

אם גם אתם רוצים לסמן את החג עם משלוח פרחים ריחני, אך אתם מתלבטים באשר לזר המתאים או לסידור הפרחים החגיגי, אנו מגישים לכם בזאת את המדריך האולטימטיבי להזמנת פרחים לחגי תשרי.

חנות טוליפ פרחים, אשר נחשבת לאחת מחנויות הפרחים הוותיקות בצפון תל אביב, מתמחה מזה שנים בהרכבת זרים מיוחדים של פרחים תל אביב לראש השנה וחגי תשרי. בתקופה זו של השנה, כאשר רבים מאיתנו מתכנסים בארוחות משפחתיות ונפגשים בהרכבים מלאים, אין כמו הופעה בדלת עם זר פרחים ססגוני בכדי "לפתוח רשמית את אירועי החג". כמו כן, אתם יכולים כמובן להזמין משלוח פרחים לחג לקרוב-רחוק או לחבר שלא תוכלו לבקר במועד. כעת, למרות שאינכם עומדים להיפגש, תוכלו לאחל בדרך מיוחדת "שנה טובה וחג שמח".

זרי פרחים לראש השנה או סידורי פרחים לכבוד החג?

בעת בחירת משלוח פרחים לחגי תשרי, עומדות בפניכם מספר אפשרויות. ראשית, אתם יכולים ללכת על הדרך "הקלאסית" של הזמנת זר פרחים לחג. במידה ותבחרו בפרחים איכותיים וטריים, ולא תתפשרו בהזמנת המשלוח, מי שיקבל את המתנה יוכל ליהנות ממנה כמעט לאורך כל החג. פרחים איכותיים יכולים לשמור על צבעם וססגוניותם במשך שבועיים עד שלושה.

אם אתם רוצים לקחת את זה "צעד אחד קדימה", אתם יכולים כמובן לפנק את החבר או בן המשפחה עם משלוח של סידורי פרחים בעלי תוחלת חיים ארוכה עוד יותר. סידורים אלה יכולים – כאשר הם מעוצבים ברמה ובאיכות – להאיר את הבית בצבעוניות מיוחדת למשך חודש ויותר. בעת הזמנת משלוח פרחים לחג, אתם מוזמנים גם לעשות זאת במסגרת עציץ איכותי. כעת, מקבל המתנה ייהנה לא רק מפרחים זמניים אלא מעציץ שיישאר עימו זמן רב.

שנה מתוקה עם זר מתוק לראש השנה

בשנים האחרונות, ניתן לראות התפתחות מרשימה מבחינת משלוחי פרחים בישראל. כפי שצוין לעיל, היקף הזמנת משלוחי פרחים בראש השנה והחגים עולה בשיעור של כ-600% לעומת ימי חול רגילים. לדוגמא, גם אם אתם נמצאים בחו"ל או במרחק רב, ואף אם אתם בדרכים, תוכלו בקלות רבה להזמין משלוחי פרחים באינטרנט. בקיצור, באמצעות משלוח פרחים באינטרנט, אתם יכולים גם להזמין משלוחי פרחים בישראל כאשר אתם נמצאים מעבר לים. אין כל ספק כי משלוח פרחים לחג אשר הוזמן מארץ אחרת הוא בעל משמעות רבה ביותר עבור מקבלו. זוהי דרך נפלאה לאחל מהמרחק "חג שמח, ושנה טובה ומתוקה".

אם כבר דיברנו עם איחולי "שנה מתוקה", זרי פרחים פופולאריים במיוחד בראש השנה הם זרים מתוקים. זר מתוק לראש השנה הוא זר המשלב סוכריות ושוקולדים בעיצוב מיוחד. ניתן להזמין זר מתוק עם פרחים חיים ליצירת האפקט המושלם. כמו כן, משלוחי פרחים לראש השנה יכולים לכלול גם אלמנטים נוספים. חנויות פרחים מומלצות מעניקות לכם אפשרות להזמין משלוחי פרחים עם תפוח בדבש, שוקולדים, יין, נרות, בובות, סרטים, כרטיסי ברכה ועוד. בקיצור, הזמנת זר פרחים לחג היא בהחלט הדרך היפה ביותר לברך חבר קרוב או בן משפחה לרגל השנה החדשה. 

טואול - בניית אתרים